Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Drezdenku na rok szkolny 2022/2023

1. Antczak Alan
2. Antczak Zuzanna
3. Augustynowicz Leon
4. Bednarek Antoni
5. Biedziński Szymon
6. Bogała Szymon
7. Borkowski Nikodem
8. Brajewska Zofia
9. Brzozowska Zuzanna
10. Buryn Nikodem
11. Cwalina Julia Maria
12. Czapracka Michalina
13. Czupryńska Tamara
14. Danielik Weronika
15. Domaradzki Franciszek
16. Dworniczak Liwia
17. Dyl Aleksander
18. Faberska Nela
19. Faryś Krzysztof
20. Gapska Izabela
21. Gapski Szymon
22. Gawrońska Małgorzata
23. Głogowiec Leon
24. Golański Franciszek
25. Graba Maja Michalina
26. Grabowski Jan
27. Grabski Marceli
28. Graś Alicja
29. Grotus Zofia
30. Grzegorek Adam
31. Gumny Filip
32. Hruszowiec Jan
33. Jaroszewicz Martyna
34. Jędraszak Maciej
35. Jędryczko Lena
36. Jęśko Lena
37. Kadzikowska Milena
38. Kapiczak Stella
39. Kasper Mateusz
40. Kępka Klara
41. Klemczak Aleksander
42. Klemczak Otylia
43. Klimczuk Maja
44. Kołodziejska Maja
45. Konieczna Gabriela
46. Koroniewski Marcel
47. Kossmann Iga
48. Kropiński Antoni
49. Krystek Franciszek
50. Krystek Tymoteusz
51. Kubacki Antoni
52. Kudlaszyk Zofia
53. Kurak Michał
54. Kurczyk Maja
55. Kurzawska Zofia
56. Kwiatkowski Filip
57. Lachowska Helena
58. Lembicz Antoni
59. Leszczyńska Nela
60. Lubik Kazimierz
61. Łubniewski Antoni
62. Łuczak Stanisław
63. Maćkowiak Tadeusz
64. Maligłówka Jędrzej
65. Małkiewicz Nela
66. Małysz Maria
67. Margan Franciszek
68. Margan Hubert
69. Matkowska Maja
70. Matkowska Martyna
71. Matuszewska Oliwia
72. Mądrawska Maja
73. Michalcewicz Wojciech
74. Mijała Antonina
75. Napierała Marcel
76. Nawrot Dominik
77. Norkowski Jan
78. Nowak Hanna
79. Nowicki Leon
80. Nyżnyk Marcelina
81. Ogrodnik Lena
82. Piernik Nikodem
83. Pietrzak Kacper
84. Pilarski Nikodem
85. Piotrowski Jakub
86. Pocheć Natan
87. Polak Zoja
88. Pomostowski Adam
89. Pomostowski Szymon
90. Popielecki Radosław
91. Prońko Alina
92. Przybylski Wojciech
93. Przybysz Marcel
94. Przylepa Jakub
95. Pucek Hanna
96. Pucek Zofia
97. Rakoczy Antonina
98. Rokaszewicz Alicja
99. Roszak Zuzanna
100. Sacharczuk Jagoda
101. Siedletzki Franciszek
102. Sikora Lena
103. Sołotwiński Stefan
104. Spychała Olaf
105. Stando Jan
106. Stando Małgorzata
107. Stopa Jan
108. Suchecki Mateusz
109. Szydełko Hanna
110. Ślusarz Olimpia
111. Świerczewska Lucyna
112. Terlecki Izajasz
113. Trzebiatowska Julia
114. Tutka Oktawia
115. Wicha Nina
116. Wilento Eliza
117. Wilento Laura
118. Wojciechowska Hanna
119. Wojciechowska Julia
120. Wudarczyk Nadia
121. Zieliński Franciszek
122. Zielony Henryk
123. Ziółek Nikodem
124. Żuczkowski Wiktor
Relacja 2022-04-27, 10:14 | autor: Klaudyna Śpiewak-Piechota
Przedszkolowo.pl logo