GRUPA MOTYLKI 16.04.2021 r.

PROPOZYCJE SUPEROWYCH ZABAW W DOMU.

1.To dobry czas, by wspólnie segregować ubrania, uczyć się jak je składać,dobierać skarpetki w pary.

2.Wykorzystajcie ten czas na naukę samodzielności wykonywania czynności samoobsługowych np. wiązanie sznurówek.

3.Wykonajcie wspólne ćwiczenia oddechowe np. dmuchanie piórka,worka,próby nadmuchania balona.

4.Przeglądnijcie zabawki- tymi,którymi się nie bawicie,podarujcie potrzebującym.

5.Przypomnijcie sobie co oznaczają poszczególne znaki drogowe,wykonajcie sygnalizację świetlną.

6.Przypomnijcie sobie numery alarmowe.

7.Domowe podchody- w różnych miejscach w domu schowajcie koperty z zadaniami ( mogą to być zagadki, zadania związane z wykonaniem czynności porządkowych).

8.To dobry czas, by zaprzyjaźnić się z nożyczkami, kolorowaniem- poprawnym trzymaniem narzędzia pisarskiego.

9.Najważniejsze , że razem spędzicie czas.
Relacja 2021-04-16, 09:27 | autor: Edyta Morajka