14.11.2017 - „ Jestem Przedszkolakiem” czyli pasowanie na przedszkolaka

We wtorek 14 listopada w Publicznym Przedszkolu przy ulicy Kopernika 16 odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”.
W tym roku zarówno 3- latki, jak i 4- latki, które pierwszy rok uczęszczają do naszego przedszkola, ślubowały być dobrymi przedszkolakami.
Każda grupa dzieci zaprezentowała piosenkę, pląs lub rymowankę, której już zdążyły nauczyć się w przedszkolu.
Młodsze dzieci wraz z grupą „Mrówek” do społeczności przedszkolnej przyjęła pani Magdalena Galant, starsze z grupą „Motylków” – pani Edyta Wilento.
Były krótkie występy dzieci, pasowanie na przedszkolaka oraz ślubowanie. Każdy nowo przyjęty przedszkolak próbował cytrynę i z uśmiechem na buzi otrzymał odznakę „ Jestem Przedszkolakiem”.
Wszystkie dzieci z dumą pokazywały te odznaki swoim rodzicom, a uroczystość, jak sądzę, na długo zostanie w ich pamięci.

Emilia Staszak
wpis edytowano 2017-12-04, 22:10