Wszystkie przedszkolaki – Niech żyją wakacje!

Witam wszystkie wspaniałe dzieci w piątek. Dzisiaj uczniowie szkół kończą ten dziwny rok szkolny, my także mamy ostatnie nasze wirtualne spotkanie. Zaczynają się wakacje. Mam nadzieję, że od września wszystko wróci do normalności i będziecie mogli spotkać się ze swoimi kolegami i paniami.
Wszyscy życzymy Wam udanych, wspaniałych, atrakcyjnych, zdrowych wakacji!
Żeby te życzenia się spełniły:
1. Pamiętajcie o zasadach bezpiecznych zabaw o których tyle mówiono w przedszkolu!
2. Przebywajcie nad wodą tylko pod opieką dorosłych!
3. W upalne dni pamiętajcie o nakryciu głowy i kremach ochronnych!
4. Nie oddalajcie się od swoich opiekunów!
5. Nie zrywajcie i nie jedźcie nieznanych owoców!
6. Często myjcie ręce i przestrzegajcie obowiązujących obostrzeń!
7. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo podczas swobodnych zabaw na świeżym powietrzu!
8. Pamiętajcie, że wszystkie uwagi Waszych Rodziców są wypowiadane dla Waszego dobra, zdrowia i bezpieczeństwa!
9. Zróbcie wszystko żebyście mogli cali i zdrowi wrócić we wrześniu do Waszego ukochanego przedszkola!
Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość, cierpliwość, aktywność, pomoc w realizowaniu podstawy programowej i dodatkowych zadań! Życzymy Wam już spokojnego i zasłużonego wypoczynku!
Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las,
i morze i góry – wolny, swobodny czas!
Komunikat 2020-06-26, 06:26 | autor: Emilia Górska