Pięciolatki- środa

Witam! To już jeden z ostatnich dni naszego kontaktu. Mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu korzystacie przy pomocy waszych rodziców z moich propozycji i wykonujecie je z ochotą! Na dzisiaj proponuję następujące ćwiczenia i zadania:
1. Wyszukajcie przy pomocy starszych wasze ulubione piosenki – śpiewajcie, tańczcie i dobrze się bawcie.
2. Uporządkujcie swoje zabawki i przybory i wyobraźcie sobie, że porządkujecie je w swojej sali przedszkolnej – po to powoli nadchodzą wakacje!
3. Wspominajcie, rozmawiajcie z domownikami o tym ja było w przedszkolu (co Wam najbardziej się podobało, za czym będziecie tęsknić).
4. Swobodne zabawy na świeżym powietrzu.
5. Nie zapomnijcie posprzątać po swojej zabawie i pomóc rodzicom w codziennych czynnościach!

Mile spędzonego dnia i dobrej zabawy!
Komunikat 2020-06-10, 07:50 | autor: Emilia Górska