„Zbiórka dla Burka i Kocurka” - podziękowanie i fotorelacja

Miło mi poinformować, iż tegoroczna akcja „Zbiórka dla Burka i Kocurka” prowadzona w naszym przedszkolu zakończyła się pełnym sukcesem. Zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt prowadziliśmy od listopada. Dzieci oraz ich rodzice wykazali się hojnością oraz wrażliwością, dzięki czemu mogliśmy wspomóc Fundację „Arka dla zwierząt ” nie tylko karmą, ale również kocykami, miseczkami, zabawkami oraz innymi potrzebnymi rzeczami dla zwierząt.
Wszystkie zebrane dary zostały przekazane w ręce prezesa fundacji Pani Alicji Piech.
Bezdomnych zwierząt w potrzebie jest mnóstwo, a okres zimowy jest zawsze najcięższy dla schronisk oraz fundacji prozwierzęcych, więc tym bardziej jestem dumna z „naszych” dzieci za ogromne zaangażowanie w akcję.
W imieniu własnym, dyrekcji oraz pracowników przedszkola, fundacji, a przede wszystkim w imieniu czworonogów pragnę bardzo serdecznie podziękować darczyńcom za okazane wielkie serca!
Agata Maćkowiak
Komunikat 2018-01-29, 07:00 | autor: Agnieszka Mądrawska