Lista dzieci przyjętych do PP w D-ku

Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Drezdenku rok szkolny 2020/2021

rocznik 2017 (3-latki)

1. Antczak Jakub
2. Augustynowicz Gabriel
3. Bartkowiak Liliana
4. Bednarz Lena
5. Berliński Tymon
6. Brzeziński Borys
7. Chwiłkowska Olivia
8. Czapiewska Maja
9. Czoszyk Zuzanna
10. Daniszewska Zuzanna
11. Dera Ksawery
12. Domalewska Liliana
13. Drzewiecka Joanna
14. Gil Olivia
15. Głogowiec Bruno
16. Grabski Mikołaj
17. Groberski Antoni
18. Grzegorzek Jakub
19. Iwańczuk Michalina
20. Jeżyk Aleksandra
21. Kadzikowska Pola
22. Kapiczak Remigiusz
23. Karabin Stanisław
24. Kmiecik Tymoteusz
25. Koth Maja
26. Kowal Karol
27. Kowalik Bartosz
28. Lipiński Aleksy
29. Lisiecka Helena
30. Makowska Antonina
31. Makowski Tymon
32. Malewicz Inga
33. Małecka Weronika
34. Nawrocka Liwia
35. Olszewska Iga
36. Ordycki Dominik
37. Piechowiak Lilianna
38. Pomostowski Adam
39. Potapska Liliana
40. Powroźnik Joanna
41. Rozmarynowska Nela
42. Sikora Hanna
43. Sobczak Maria
44. Stocka Anna
45. Stando Jan
46. Suchodolska Anna
47. Szerniewicz Grzegorz
48. Szewczyk Henryk
49. Szydełko Tymon
50. Terlecki Izajasz
51. Walczak Marcel
52. Walkowiak Lena
53. Węgrzyn Jakub
54. Wiśniewska Klara
55. Włudarz Lilianna
56. Wyrwa Hubert
57. Zrobek Karol
58. Żegota Aleksandra

rocznik 2016 (4-latki)

1. Baczyński Gracjan
2. Dolata Zofia
3. Doroszczonek Bartosz
4. Drozd Jakub
5. Geisler Ksawery
6. Golińczak Kacper
7. Jaroszewicz Oliwia
8. Kiełbasiński Aleksander
9. Kloc Tymon
10. Kościelniak Natalia
11. Milewski Wojciech
12. Niezborała Kacper
13. Skwarek Kacper
14. Stando Anna
15. Szydełko Maciej
16. Świderski Piotr
17. Tutka Tatiana
18. Wudarczyk Bianka

rocznik 2015 (5-latki)

1. Bortnowska Aleksandra
2. Godzieba Małgorzata
3. Koth Julia
4. Kudłacik Jan
5. Norkowski Erwin

Lista dzieci niezakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola w Drezdenku na rok szkolny 2020/2021

rocznik 2018

1. Cieślewicz Ignacy
2. Mumot Hanna
3. Paruszkiewicz Jagoda
4. Sapór Szymon
Przedszkolowo.pl logo